PDASoft

Jak bude vypadat HP ePrint pro webOS zařízení
Publikováno: Čtvrtek, 24.02. 2011 - 00:00:00
Téma: Software pro WebOs


Společnost Hewlett-Packard představila na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně program s rozšířenou podporou tisku ze zařízení vybavených systémem webOS. Ačkoli byla předváděna prozatím funkčně omezená verze, jistě se bude jednat o zajímavý a zejména praktický doplněk chytrých telefonů a tabletů této značky.Je pravdou, že tisk je možný i přímo ze systému webOS, aplikace ePrint mu ale dodá mnohem bohatší možnosti. Po spuštění programu dostane uživatel na výběr, co chce tisknout. V současné době fungoval pouze tisk fotografií, ve finální verzi ale bude možné tisknout z podporovaných souborů, fotografií, webových stránek, map nebo ze schránky.

Po vybrání souboru k tisku přijde na řadu výběr tiskárny. Samozřejmostí je možnost využití vlastních i zabezpečených firemních tiskáren, to ale není vše. Díky napojení na navigaci je možné si nechat vyhledat i společnosti nabízející tisk pro veřejnost (v USA např. Kinko společnosti FedEx).

A to je vše. Více toho HP ePrint nenabízí a ani nabízet nechce. Jedná se o jednoduchý program, který však může výrazně usnadnit a zjednodušit život celé řadě uživatelů. Teď už nezbývá než doufat, že se k běžným uživatelům dostane co nejdříve.


Zdroj: Dieter Bohn pro PreCentral.netTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5130