DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
10. prosince 2023  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Značkové příslušenství za neznačkové ceny!


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 93 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPHSluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPHR4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 KčNabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 KčSluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPHVyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPHTTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPHScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 KčMatná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 KčNavštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Články o WebOS: FlashCards Lite - nyní zdarma pro neamerické uživatele
Software pro WebOs

Vývojáři programu FlashCards Lite přišli s nápadem, jak nabídnout produkt uživatelům pocházejícím odjinud než ze z Ameriky. Protože Palm zatím neumožňuje nakupování aplikací neamerickým uživatelům, přišli autoři programu s brilantním řešením.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Gameloft přichází s 3D hrou Assassin Creed pro platformu webOS
Software pro WebOs

Nabídku her pro platformu webOS, která se nyní začíná konečně rozšiřovat i o zajímavé herní tituly se nyní zařadila i dobře známá hra ze světa PC - akční Assassin Creed, který si budou moci majitelů webOS telefonů užívat za cenu 6,99 USD.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Recenze inovovaného Palmu Pre Plus - změny na správných místech
Hardware Palm

Palm na veletrhu CES představil inovovanou verzi svého webOS telefonu Pre. Vedle drobných designových změn se uživatelé dočkají zejména rozšíření paměti na 16 GB, větší operační paměti a nové aplikace s názvem “Mobile Hotspot” proměňující přístroj ve Wi-Fi router. V tomto článku si můžete přečíst zkušenosti s modelem určeným pro amerického operátora Verizon.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Články o WebOS: The Missing Sync - desktop synchronizace pro webOS
Software pro WebOs

Cloud computing a synchronizace přes mobilní datové přenosy je dnes v rozkvětu. Přesto se ale najde množství lidí, kteří ocení klasickou off-line synchronizaci se stolním počítačem. Uživatelům webOS přístrojů to nyní umožní program The Missing Sync od společnosti Mark/Space.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: VisualBoyAdvance - Opensource emulátor Game Boye
Autor: Petr_Benda
Software pro WebOs

Není tajemstvím, že platforma webOS trpí nedostatkem kvalitních her. Situaci zachraňuje alespoň emulátor VisualBoyAdvance, díky němuž si na Palmu Pre a Pixi můžete zahrát jakoukoli klasiku z Game Boye, Game Boye Color a Game Boye Advance.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Podrobná recenze webOS přístroje Palm Pixi, dokončení
Hardware Palm

Dnes se v naší rozsáhlé a podrobné recenzi webOS přístroje Palm Pixi zaměříme na jeho softwarové vybavení a na závěr jsme pro vás připravili celkové zhodnocení a posouzení přístroje.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Podrobná recenze webOS přístroje Palm Pixi
Hardware Palm

Palm Pixi je drobný telefon s elegantním designem a zajímavou funkční výbavou. Zaujmout může jak pokročilejší uživatele, tak i uživatele, kteří chytrý telefon doposud nepoužívali. Velkou výhodou je příznivá cena. Stávající majitelé Palmů Pré však budou hledat důvod ke změně jen těžko.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Články o WebOS: Vyčerpávající zkušenosti s Palmem Pré po půl roce používání
Hardware Palm

Palm Pré nyní používám přesně šest měsíců. Věřím, že bude užitečné, když své zkušenosti s používáním tohoto přístroje s webOS systémem shrnu do komplexního článku.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 4.5)

Články o WebOS: Má webOS v Evropě našlápnuto lépe než Android?
Software pro WebOs

Ještě před oficiálním zveřejněním finančních výsledků společnosti Palm jsme si mohli přečíst studii analytické společnosti MKM Partners, která přináší několik zajímavých informací. Informace zatím nejsou potvrzené, některé z nich jsou však velmi překvapivé.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: U kulatého stolu: Palm Pre a webOS +/- šest měsíců
Hardware Palm

Znovu se setkáváme u kulatého stolu. Tedy pomyslného kulatého stolu, kde se můžete dozvědět zajímavé názory a myšlenky na současné dění. Dnes se budeme zabývat tématem “Palm Pré a webOS šest měsíců od zahájení prodeje”.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Krátký pohled na přehrávač podcastů MediaFly pro webOS
Software pro WebOs

Podcasty jsou dnes populární záležitostí. Pro práci s nimi je k dispozici velké množství aplikací, no přibývají každým dnem. MediaFly je jedním z nejnovějších a přestože se zatím nachází ve fázi betaverze, nelze mu upřít některé zajímavé vlastnosti a myšlenky.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Lékařský Lexi-Comp pro webOS
Software pro WebOs

Lékaři byli dlouhou dobu důležitými uživateli podporující prodeje chytrých telefonů. Jejich obliba chytrých telefonů zcela jistě vzešla z jejich zvyku ke své praxi používat PDA. Důraz kladený na zaměstnance zdravotnických institucí je vidět stále, posledním důkazem je představení lékařského softwaru Lexi-Comp (nebo již dříve představeného Classic) pro webOS přístroje.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: webOS 1.3.5 řeší omezení místa pro aplikace
Autor: Petr_Benda
Software pro WebOs

Palm Pre má sice 8GB paměť, ale přesto do něj nenainstalujete ani 300MB aplikací. Jak je to možné a co se s tím dá dělat?

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Need for Speed pro Palm Pré?
Informace o software pro Palm

Na internetu se objevilo zajímavé video, na kterém si můžeme prohlédnout Palm Pre s běžící hrou Need for Speed od Electronic Arts. A hra vypadá velmi dobře, podobně jako na iPhone. Něco takového ovšem není se současnou verzí SDK dost dobře možné. Dokonce to není možné ani se současnou neaktivní GPU implementací ve webOS.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Zajímavý homebrew přehrávač Remix pro webOS přístroje - 2. část
Software pro WebOs

Již víme, že Remix je velmi zajímavý hudební přehrávač napravující mnohá opomenutí standardního systémového programu. V první části článku jsme se podívali např. na on-the-fly playlisty, záložky či texty ke skladbám a dnes budeme pokračovat možnostmi nastavení, přizpůsobením programu, seznamy skladeb nebo novým horizontálním režimem.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Zajímavý homebrew přehrávač Remix pro webOS přístroje - 1. část
Software pro WebOs

Jednou z nejpopulárnějších “homebrew” aplikací se 150 tisíci stažení je hudební přehrávač Music Player Remix. Tento hudební přehrávač, za který stojí autor se jménem DanPLC, napravuje mnoho nedostatků standardního webOS programu. Těšit se můžete na časovou osu, zbývající čas do konce skladby, možnost nastavení písma a barvy pozadí, tapety, záložky, texty k písním, zapamatování si poslední pozice nebo playlisty.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Jak by měl být vylepšen kalendář ve webOS
Software pro WebOs

Základem přístrojů Palm vždy bývaly funkce pro organizaci času PIM. To znamená správa kontaktů, poznámky, úkoly a kalendář. Jak si ale vede webOS? Kontakty jsou díky technologii Synergy poměrně propracované, Úkoly by si určitá vylepšení zasloužily, Poznámky jsou spíše dětskou hračkou. Ale pro většinu uživatelů je stěžejní kalendář, který má také pořádné rezervy.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: WebOS bude mít v roce 2012 pouze 1,4% trhu
Články napříč platformami

Podle studie společnosti Gartner bude mít Palm se svým webOS v roce 2012 pouze 1,4% tržní podíl (což se rovná 7,6 milionů prodaných přístrojů). Mezi další informace, které se ze studí dozvídáme patří, že v následujících třech letech se prodá celkem 525 milionů kusů chytrých telefonů, kterým bude dominovat platforma Symbian s 37,4% tržním podílem (196,5 milionu přístrojů).

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Stahujte nová grafická témata pro webOS
Software pro WebOs

Server PréCentral.net pro své čtenáře připravil galerii grafických schémat pro přístroje s operačním systémem webOS. Galerie je založena na spolupráci čtenářů, kteří sem mohou umístit své výtvory a ostatním tak snadno pomoci se změnou vzhledu prostředí jejich telefonů.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o WebOS: Palm otevírá svůj Open Source portál na podporu vývoje webOS aplikací
Software pro WebOs

Na adrese opensource.palm.com je nyní všem dostupný open source portál společnosti Palm, který podporuje vývojáře a komunitu stojící za vývojem webOS aplikací. Zaměřen bude zejména na širokou skupinu nezávislých vývojářů pracujících s Linuxem a dalšími open source prostředky.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

74 článků (4 stránek, 20 článků na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:


Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Novinky na PDAsoft.cz
Aktuality | Archív aktualit |
.: 11. 10. 2013 - Ochranné fólie pro iPAD2 skladem! více...
.: 11. 10. 2013 - Ochranné fólie pro MacBook Air 13.3" skladem! více...
.: 04. 03. 2012 - Snížení cen baterií pro PDA a smartphony o 10-20%! Sledujte v našem eShopu! více...
Nové soubory | Free Recovery Software | FlushIt!.prc |

Kolik zbývá?

Pro začátečníky ...
Pro zacatecniky...

Anketa
Co vy a Samsung Galaxy S IV ?

Mám iPhone 4 a vystačím si
Mám iPhone 5 a neměnil bych
Mám Samsung Galaxy S III a zatím stačí
Toužím po něm
Nezajímá mne
Chtěl bych, ale nemám na něj
Chtěl bych a pilně šetřímVýsledky
Další ankety

Účastníků 82

Sudoku na každý den

Reklama

Značkové příslušenství za neznačkové ceny!

Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.42 sekund

RSS - články RSS - fórum