DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
24. července 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Značkové příslušenství za neznačkové ceny!


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 111 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPHSluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPHR4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 KčNabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 KčSluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPHVyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPHTTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPHScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 KčMatná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 KčNavštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Články o Palmech: Palm potají vylepšil konstrukci Palmu Pre
Autor: Petr_Benda
Hardware Palm

Palm sice žádné oficiální prohlášení nevydal, ale podle všeho mají novější série Palmu Pre oproti dříve vyrobeným kusům opravené konstrukční vady a vyřešený problém se samovolným resetováním.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Články o Palmech: Google Voice na Palmu Pré?
Články napříč platformami

Pokud existuje nějaká technologie, která má potenciál zcela změnit způsob komunikace na našich domácích, pracovních i přenosných telefonech, pak je to Google Voice. Služba, která začala fungovat pod názvem GranCentral a později byla odkoupena společností Google, vám umožní používat jedno telefonní číslo, po jehož vytočení budou vyzvánět všechny určené telefony.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o Palmech: Hodnotit úspěšnost Palmu Pré bude mít smysl až později
Články napříč platformami

Dan Hesse, jeden z vedoucích pracovníků společnosti Sprint se rozhovořil o Palmu Pré. Podle jeho názoru je však zatím velmi brzy na to, abychom mohli hodnotit, zda se jedná o úspěšný model či ne. Nicméně by se podle jeho názoru mohlo jednat o „skutečný hit“.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o Palmech: Amzer Super Extended battery pro Palm Pre
Autor: Petr_Benda
Hardware Palm

Výrobce Amzer představil dvojici zajímavých baterií pro Palm Pre. Menší z nich má kapacitu 2800mAh, což je téměř dvou a půl násobek základní 1150mAh baterie dodávané Palmem. Pořád to ale nemá na druhou baterii, jejíž kapacita 3800mAh by se neztratila ani u notebooku.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o Palmech: Palm Pré po dvou týdnech používání
Články napříč platformami

V dnešním krátkém článku se můžete podívat na zkušenosti z dvoutýdenního používání Palmu Pré od uživatele, který od roku 1996 používal přístroje s operačním systémem PalmOS. V čem je nový systém lepší? Jsou také nějaké výhody, kterými se oproti němu může chlubit veterán na poli mobilních operačních systému?

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o Palmech: 20 věcí, které Palmu Pré dle uživatelů chybí nejvíce
Články napříč platformami

Palm Pré je velmi zajímavý přístroj, který ovšem v současné době trápí značné množství různých drobných prohřešků či nedodělků. V dnešním článku se podíváme na 20 věcí, které uživatelům chybí zcela nejvíce. Je zkrátka vidět, že webOS ve verzi 1.0.4 má k dokonalosti daleko...

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Články o Palmech: Palm Pré - Hardware II.
Hardware Palm

Dokončení recenze hardwarových předností nového smartphonu Palm Pré z dílny společnosti Palm Inc.. Dnes se více dozvíte o datové komunikaci, napájení a implementaci nového operačního systému WebOS.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Články o Palmech: Palm Pré - Hardware
Hardware Palm

Tak jsme se konečně dočkali nového Palmu Pré. Oficiálně se tento model začal prodávat 6. června 2009 a jedná se zatím o nejnovější přístroj společnosti Palm, který mohou zákazníci zakoupit. Pré byl navržen zcela od základů jako uživatelsky přívětivý telefon se širokou podporou internetových služeb. Používá zcela nový operační systém webOS založený na Linuxu. Nabídne 600 MHz procesor, vestavěné Wi-Fi i GPS, fotoaparát s rozlišením 3,2 megapixelu s bleskem a pro ukládání dat poskytne prostor o kapacitě 7,4 GB. Kromě těchto hardwarových parametrů slibuje také celou řadu softwarových novinek, mezi které patří například „Synergie“ pro synchronizaci kontaktů či kalendáře nebo zajímavý systém kartiček pro přepínání mezi aplikacemi.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Články o Palmech: iTunes 8.2.1 a konec synchronizace s Palmem Pre
Autor: Petr_Benda
Hardware Palm

Palm začal nedávno synchronizovat své telefony s iTnues aniž by se zeptal, jestli to smí. Tím řádně naštval Apple, protože synchronizace s iTunes je tradiční výsadou Applovských produktů a nikdo jiný na to nemá nárok. Obratem tak vyšla nová verze iTunes 8.2.1 s jediným účelem - skoncovat se synchronizací mezi iTunes a Palmem Pre.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o Palmech: Jak rozebrat Palm Treo Pro
Hardware Windows Mobile

V dnešním krátkém se podíváme na to, jak jednoduše rozmontovat Palm Treo Pro. Takže pokud potřebujete vyměnit displej, klávesnici či jen přístroj vyčistit, jste na správném místě.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o Palmech: Jak na lepší výdrž u Palmu Pré
Hardware Palm

Výdrž je jednou z nejvíce kritizovaných vlastností Palmu Pré. Pojďme se podívat na několik možností, jak ji alespoň trochu zvýšit.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o Palmech: Krátké zkušenosti s Palmem Pré
Články napříč platformami

Se svým novým Palm Pré si hraji každou možnou chvilku a zdá se mi stále lepší a lepší. Již jsem zprovoznil SplashID a Weather. Palm Pré vás udrží skutečně v kontaktu, navíc velmi nenápadně, nevtíravě. FaceBook, AIM, SMS, e-maily to vše je perfektně dostupné. O každé nové události jste navíc dobře informováni.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o Palmech: Preview Palmu Pré: Známe další informace
Hardware Palm

Palm Pré přichází na trh. V tomto článku se můžete podívat na přehled většiny důležitých hardwarových specifikací, přehled funkcí webOS, dozvíte se o příslušenství, které bude součástí standardního balení a můžete se podívat také na podrobná videa, která vás seznámí se systémem.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o Palmech: Palm Centro pomůže při prevenci požívání návykových látek u nezletilých
Články napříč platformami

Výzkumníci z kalifornské univerzity se chystají zahájit studii o požívání návykových látek dětmi ve věku 10 – 13 let. V rámci této studie bude mezi účastníky z této věkové kategorie rozděleno několik desítek či stovek přístrojů Palm Centro, které pomohou se shromažďováním klíčových dat.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o Palmech: Jak rozmontovat Palm Treo 800w
Hardware Palm

U většiny modelů Trea i u Centra stačí krátké hledání na YouTube a návod na rychlou montáž brzy najdete. Nicméně u modelů 800w a Pro je situace vzhledem k obtížnějšímu shánění náhradních dílů poněkud jiná a proto jsme se rozhodli přinést vám tento návod, který vám při rozmontování Trea 800w pomůže.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Články o Palmech: Příběh zvláštního Palmu  nePalmu
Hardware Palm

Není to tak dlouho, co se na internetu objevily informace o neznámém přístroji s otočnou konstrukcí, který měl údaje nabídnout Palm. Nyní se zdá, že spekulacím není konec a skutečně by se tento přístroj mohl v nabídce Palmu objevit.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o Palmech: Palm Pre vs. Apple iPhone 3.0
Články napříč platformami

Apple na léto chystá vylepšenou verzi operačního systému pro svůj iPhone. A právě v této době se na trh dostane také velmi očekávaná novinka společnosti Palm – model Pre se systémem webOS. Schyluje se k velké bitvě. Budou inovace, které iPhone ve verzi 3.0 získá, stačit?

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o Palmech: Jak je to se systémem ALP?
Články napříč platformami

Před několika týdny jsem se začetl do diskuse, která se týkalo vzniku nového mobilní operačního systému Azingo, který je založen na Linuxu a jeho tvůrci si troufají i srovnávání s takovou platformou, jakou je ALP od ACESSu. A protože bych viděl velmi rád, kdyby se ALP podařilo uspět a rozšířit se více než doposud, rozhodl jsem se na tuto problematiku podívat trochu blíže. Pro upřesnění – ne že bych byl nějakým ALP nebo linuxovým fanatikem, ale rád bych se dočkal platformy, která nás posune o něco vpřed a budu si stále moci spustit své oblíbené aplikace.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o Palmech: Palm zakázal TealOS
Autor: Petr_Benda
Informace o software pro Palm

Alternativní launcher TealOS imitující webOS z chystaného Palmu Pre ještě ani neopustil stádium betaverze a už musí být zastaven. Skoncoval s ním samotný Palm.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Články o Palmech: Předběžné finanční výsledky Palmu z počátku roku
Články napříč platformami

Společnost Palm v uplynulých dnech zveřejnila své předběžné finanční výsledky za třetí čtvrtletí fiskálního roku 2009, které skončilo 27. února 2009. A jak si stojí?

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

593 článků (30 stránek, 20 článků na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:


Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Novinky na PDAsoft.cz
Aktuality | Archív aktualit |
.: 11. 10. 2013 - Ochranné fólie pro iPAD2 skladem! více...
.: 11. 10. 2013 - Ochranné fólie pro MacBook Air 13.3" skladem! více...
.: 04. 03. 2012 - Snížení cen baterií pro PDA a smartphony o 10-20%! Sledujte v našem eShopu! více...
Nové soubory | Free Recovery Software | FlushIt!.prc |

Kolik zbývá?

Pro začátečníky ...
Pro zacatecniky...

Anketa
Co vy a Samsung Galaxy S IV ?

Mám iPhone 4 a vystačím si
Mám iPhone 5 a neměnil bych
Mám Samsung Galaxy S III a zatím stačí
Toužím po něm
Nezajímá mne
Chtěl bych, ale nemám na něj
Chtěl bych a pilně šetřímVýsledky
Další ankety

Účastníků 86

Sudoku na každý den

Reklama

Baterie pro PDA

Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.76 sekund

RSS - články RSS - fórum