DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
13. června 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Prislusenstvi pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 314 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPHSluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPHR4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 KčNabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 KčSluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPHVyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPHTTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPHScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 KčMatná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 KčNavštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Recenze hardware: Apple iPhone 4S očima dlouhodobých uživatelů
20.02.2012 
Apple iPhone

iPhone 4S je již nějakou dobu na trhu a proto je ideální doba na shrnutí postřehů, které během dlouhodobějšího používání získali jeho majitelé. Na následujících řádcích si tak můžete přečíst ryze praktické postřehy a dojmy, které jsou většinou mnohem cennější, než nejrůznější recenze "ušité" po několika dnech či hodinách strávených s přístrojem.Nejen u telefonů totiž platí, že řada vlastností - ať již kladných nebo záporných - se ukazuje až po delší době a na počátku si jich ani nemusíte všimnout. Takovéto postřehy jsou pak obzvláště užitečné v případě, že také uvažujete o pořízení tohoto telefonu. A přestože řada uživatelů jistě netrpělivě čeká na iPhone 5, určitě zůstává velká skupina dalších, kterým se bude takovýto článek se souhrnem zkušeností jiných uživatelů hodit.

Seth Clifford

Po zhruba dvouměsíčním používání Apple iPhone 4S mi v mysli vykrystalizovalo několik hlavních dojmů. Některé jsou zřejmé a jasné i z pohledu do specifikací - telefon je rychlejší, plynulejší, nabídne lepší fotoaparát. Něco si ale neuvědomíte, aniž byste to nejdříve vyzkoušeli - příkladem může být přínos hlasového asistenta Siri.

Většina z nás dobře ví, že jiné telefony měli hlasové ovládání dávno před iPhonem, tím nejdůležitějším ale je přínos, který takovéto funkce mají pro náš každodenní život. A právě zde jde Siri mnohem dál, než jakýkoli jiný systém hlasového ovládání. A přitom může jít klidně jen o tak banální věc, jakou je vaše okamžitá touha vědět, co vám Siri na vaši aktuální otázku dokáže odpovědět. Toto vše je ale pouze začátek, protože vůbec nepochybuji o tom, že možnosti Siri se budou postupem času rozšiřovat do řady dalších možných směrů. A nyní ale může být Siri v řadě situací opravdu užitečným pomocníkem.

Pokud by Siri neměla být další misí Apple v cestě za příjemnějším ovládáním, pak tedy nevím, čím jiným by byla.

Alli Flowers

Na úvod musím přiznat, že iPhone 4S jsem si nepořídila ihned při jeho uvedení, ale nějakou dobu jsem počkala. Kromě nutnosti na nový telefon získat finanční prostředky jsem si také nebyla jistá přínosem pořízení novinky. Siri mě příliš nezaujala a inovace v podobě vyšší rychlosti mi rovněž nic moc neříkaly.

Za konečným rozhodnutím pořídit si nový iPhone 4S nakonec stál vylepšený fotoaparát. Hlavním důvodem nebylo ani tak navýšení rozlišení z pěti na osm megapixelů (pokud totiž nemáte v plánu zásadnější editaci snímků, stačí klidně i tři megapixely), ale hlavně vylepšená optika. Telefonem pořizuji většinu svých fotografií a byla bych ráda, kdybych mohla svůj klasický digitální fotoaparát "odhodit" úplně.

Za vylepšený fotoaparát jsem tak opravdu vděčná. Líbí se mi také možnost text nové zprávy jednoduše diktovat - většinou jej telefon navíc napíše s minimem chyb. A nakonec jsem určitě ocenila i tu vyšší rychlost přístroje, která je citelná i v aplikacích, které běžně používám, nebo velmi inovativní přístup Siri.

Ally Kazmucha

Protože iPhone 4S již nějakou dobu používám, mohu říci, že jeho pořízení rozhodně nelituji. Ačkoli je upgrade ospravedlnitelnější spíše pro majitele iPhone 3G nebo 3GS, i majitelům iPhone 4 má co přinést. Je sice pravdou, že uživatel se nedočká obrovského množství nových funkcí nebo téměř jakýchkoli změn v designu, dvě zásadní věci přesto ocení velmi rychle - lepší fotoaparát a Siri.

Díky Siri jsem lépe organizovaná. Nikdy jsem neměla ráda zapisování nových událostí a úkolů do kalendáře. Nyní se o to stará Siri. Díky tomu, že jsem začala více používat kalendář, jsem také mnohem efektivnější. Své záležitosti mám konečně v pořádku. Nehledě na to, že mě dokáže zabavit i v době, kdy zrovna nepracuji.

Fotografie pořízené iPhonem 4S jsou jednoduše skvělé, pokud zvážíme, že jsou pořízené "pouhým telefonem." Je pravda, že zatím asi žádný telefon nedokáže nahradit skutečně kvalitní digitální fotoaparát, a již vůbec zrcadlovku, na druhou stranu již ale osobně nemám potřebu na rodinné akce ani výlety vozit ještě další přístroj na focení. Kromě vyšší kvality oceňuji na fotoaparátu v novém iPhone i rychlejší odezvu. Ono vůbec celkově je iPhone 4S rychlejší než jeho předchůdce - a to nejen při restartu telefonu, ale i při zapínání a vypínání aplikací.

Ačkoli jsem tedy byla zpočátku k pořízení nového iPhone poněkud skeptická, nyní jsem ráda, že jsem se tak rozhodla.

Chris Oldroyd

Teď bych byl nerad, kdybych začal být považován za šťourala, ale řeknu vám, jak to je. Po zhruba dvou měsících používání iPhonu 4S pociťuji rozladění. Prvním důvodem je Siri, která k mé nelibosti nepracuje příliš spolehlivě, odhadem tak v polovině případů neprovede to, co bych si představoval (a v případě mé ženy je to ještě horší). Siri je proto v mém případě téměř zbytečná.

Jediným cenným vylepšením je tak fotoaparát. Ten pořizuje skvělé fotografie i povedená videa. Také výkonnější hardware je určitě přínosem, šťastný bych ale mohl být i bez něho.

Abych to shrnul - svůj iPhone 4 jsem prodal, abych si mohl koupit iPhone 4S. Kdybych tak neučinil, bych určitě spokojený i s ním. Podle mého názoru je iPhone 4S výbornou koupí pro majitele iPhonu 3GS a starších, ale pro majitele iPhonu 4S se příliš nevyplatí.

Leanna Lofte

Ačkoli používám iPhone 4S pouhých několik měsíců, připadá mi, jako bych jej používala již celou věčnost - a to je dobře. Je jako můj nejlepší přítel - svůj život si bez něho nedokáži představit.

Když jsem se poprvé dozvěděla, že nový iPhone bude obsahovat něco jako Siri, nedokázala jsem si představit, na co by mi to mohlo být dobré. A nyní Siri používám každý den. Siri používám hlavně k tomu, aby mi připomínala nejrůznější záležitosti a úkoly. Kromě toho místo mě ale také píše odpovědi na elektronickou poštu či textové zprávy, případně také vytáčí hovory. A pokud se nudím, dokáže mě zabavit. Nejlepší na tom ale je, že se jedná o pouhý začátek.

Pak jsou zde také fotografie. Nikdy dříve bych nevěřila, že prostřednictvím mobilního telefonu budu schopná pořídit tak pěkné snímky!

Přála bych si, aby Steve Jobs žil o něco déle a mohl se dozvědět, kolik lidí je díky jeho telefonu tak spokojených, protože iPhone 4S je doposud určitě nejpovedenějším telefonem od Apple.

Matt Miller

Je to již několik let zpět, co jsem naposledy vlastnil iPhone. Několik měsíců zpět jsem ale zvažoval pořízení nového přístroje a právě jako na zavolanou přišel iPhone 4S. Rozhodl jsem se pro jeho pořízení, možná tak trochu i na památku Steva Jobse. Od začátku telefon používám s neomezenými daty a musím říci, že i přes slabou výdrž baterie, jsem spokojeným uživatelem. Mezi to nejlepší na novém iPhonu musím zařadit vylepšený fotoaparát, hlasovou asistentku Siri a pak také vývojáře, kteří pro iPhone připravují výtečné aplikace.

Ještě před představením iPhonu 4S jsem si řekl, že nový iPhone si nepořídím, pokud nebude mít větší displej. Nakonec ale musím uznat, že i s 3,5" zobrazovačem jsem spokojený a spíše oceňují zachování kompaktnějších rozměrů. Mezi mé nejoblíbenější programy na iPhone patří Flipboard, Evernote, Spotify, WordsByPost, Starbucks card, Jawbone UP, YouVersion Bible, Facebook nebo Twitter, určitě bych ale mohl pokračovat dál. S iPhonem jsem v současné době spokojený a dost dobře si dovedu představit, že až si budu kupovat nový telefon, bude to opět iPhone.

Mickey Papillon

Jsem nadšenec do chytrých telefonů a rukama mi jich při testování prochází obrovské množství. Jako svůj osobní přístroj však již od zimy 2008 používám iPhone (začínal jsem modelem 3G). Od té doby jsem používal jeho každou verzi. Pořízení nejnovějšího iPhonu 4S bylo sice trochu sporné, přesto jsem ale viděl několik věcí, kvůli kterým já jeho nákup smysl.

Nyní mohu spokojeně prohlásit, že iPhone 4S je nejlepším iPhonem, co jsem doposud používal. A to hlavně díky vylepšenému fotoaparátu, bezproblémovému příjmu signálu, výtečné rychlosti a fenomenálnímu iOS 5. Díky tomu všemu jsem velmi spokojený. Zřejmě se v budoucnu opět nevyhnu tomu, abych si pořizoval vždy ten nejnovější telefon na této platformě, již nyní mám ale v podstatě vše, co bych mohl potřebovat.

Chris Vitek

Verze 4S je mým prvním iPhonem, který jsem si pořídil v bílé barvě. A po delší době používání musím říci, že jsem spokojený jak s novým iPhonem 4S, tak i s jeho novým operačním systémem iOS 5.

Oblíbil jsem si např. jeho nový systém pro zasílání zpráv, ačkoli mi nějakou dobu zabralo, než se mi podařilo vyladit nový notifikační systém podle svých představ. Oblíbil jsem si také Siri, kterou nepoužívám pouze pro vytáčení hovorů nebo diktování textových zpráv, ale také pro připomínání nejrůznějších událostí. A oceňuji také design v bílé barvě, který je přeci jen dost odlišný od iPhonů v tmavém barevném provedení. Telefon působí zcela jinak.

Konečně mám přístroj s 64 GB kapacitou, za což jsem dost vděčný, protože se ukazovalo, že 32 GB je v mém případě zkrátka docela málo. Nemám po ruce žádný přístroj s operačními systémy Android nebo BlackBerry, tudíž mohu porovnávat pouze s iPhonem 4 mé ženy, a musím říci, že i v tomto případě je větší rychlost iPhonu 4S znát. Celkově se určitě jedná o příjemné vylepšení iPhonu 4, ačkoli jedinou zásadní inovací je Siri.

Rene Ritchie

Apple iPhone 4S. Telefon, který se určitě vyplatí pořídit jako náhradu za obyčejný mobilní telefon, starší smartphone, iPhone 3G nebo iPhone 3G, avšak trochu sporný jako upgrade za iPhone 4.

A právě poslední zmiňovaný příklad je i můj případ.

Apple iPhone 4 je jedním z nejlepších příkladů čistého industriálního designu ve světě drobné elektroniky a nadčasově nevypadal pouze při svém uvedení, ale i o mnoho měsíců později.

iPhone 4S si zachoval tento design, k tomu ale přidal řadu důležitých vylepšení. Kupříkladu již neztrácí signál, což se dříve běžně stávalo. Ačkoli i iPhone 4 byl hodně rychlý, iPhone 4S je ještě rychlejší. A ačkoli již iPhone 4 nefotil špatně, iPhone 4S fotí ještě lépe (a k tomu přidává i fantastická videa v rozlišení 1080p).

A pak je zde Siri. Používám ji každý den. Snadno si nastavím připomenutí čehokoli důležitého nebo snadno jejím prostřednictvím vytvořím textovou zprávu, aniž bych musel vzít telefon do rukou, což je v řadě případů neocenitelné. Rozhodně se ještě nejedná o ideální řešení, ale již nyní dokáže v řadě případů podstatně usnadnit život.

Po delší době tak mohu o iPhonu 4S prohlásit, že se - alespoň v mém případě - určitě jedná o užitečný a povedený upgrade.


Zdroj: Rene Ritchie pro imore.com

Frantisek_Doupal
PDASOFT TEAM


 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Související odkazy
· Více o tématu Apple iPhone
· Další články od autora Frantisek_Doupal


Nejčtenější článek na téma Apple iPhone:
ADPO ScreenWard Anti Shock fólie pro Apple iPhone 5


Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článekRe: Apple iPhone 4S očima dlouhodobých uživatelů (Hodnocení: 1)
Od: Unicorn (chcikecat@seznam.cz) - Středa, 22.02. 2012 - 21:03:50
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Udivuje mě, jak málo lidí vyzdvihuje kvalitu reprodukce hudby, zdaleka převyšující většinu ostatních přístrojů. Ale asi se mp3mani používají více, než se míní.

Re: Apple iPhone 4S očima dlouhodobých uživatelů (Hodnocení: 1)
Od: wq123 (KK24783670@163.COM) - Pondělí, 31.10. 2016 - 06:05:31
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
longchamp handbags [www.longchamps.us.com], nike roshe [www.rosherun.co.uk], oakley [www.oakley--sunglasses.com.au], jazz jersey [jazz.nba-jersey.us.com], michael kors [www.michael-kors.cc], hermes birkin bag [www.hermes-bags.net], ugg australia [www.ugg-australia.com.de], marc jacobs [www.marc-jacobsonsale.com], five finger shoes [www.vibram-fivefingers.in.net], the north face outlet [www.northfaceoutlet.com.co], ray bans [www.raybans-sunglasses.com], kevin durant jersey [thunder.nba-jersey.us.com], converse [www.converse.net.co], hermes bags [www.hermes-outlet.net.co], salomon [www.salomon-schuhe.com.de], nike [www.nike-skor.com.se],
Přečíst zbytek komentáře...

Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.66 sekund

RSS - články RSS - fórum